Wideokonferencja – interaktywna komunikacja multimedialna, realizowana zazwyczaj za pomocą komputerów, polegająca na przesyłaniu z dużą prędkością obrazu oraz dźwięku w czasie rzeczywistym pomiędzy odległymi lokalizacjami. Więcej cztaj na Wikipedia.org

10.png

Konferencję w Internecie składającą się z bezpośrednich transmisji z różnych stron Polski i świata – (wideokonferencji), spotkań, warsztatów i wykładów! obacz udostępnione na stronie SUPERBELFRÓW rejestracje konferencji.

 

8.jpg
EduKonferencje

Konferencja „Szkoła podstawowa na czasie. Nauczyciel.” To cykl konferencji dla dyrektorów i nauczycieli w szkole podstawowej. Pierwsze spotkanie zostało poświęcone Nauczycielom.

 

  • Jak budować relacje w szkole? 

  •  Jak współpracować z rodzicami? 

  • Jak pracować efektywnie w zmiennych warunkach?

  • Jak zadbać o rozwój osobisty?

nowaera.png
edunews.jpg
4.jpg
TO Facebook.jpg
TO Face.jpg
Facebook 
transmisjeonline.pl
transmisje online
konferencji, szkoleń,
czy nieodpłatnych
webinariów 
13.jpg

E-konferencje udostępnione na stronie Wydawnictwa MAC Edukacja to nowoczesna i wygodna forma wideospotkań internetowych przygotowanych specjalnie dla nauczycieli oraz wychowawców szkół i przedszkoli.

W zakładce E-konferencje użytkownik ma możliwość sortowania udostępnionych ofert według poziomu kształcenia, tematyki oraz najnowszych lub najstarszych lub najpopularniejszych plików.

W programie konferencji przedstawione zostanie:

  • jak mogą wyglądać zajęcia z podstawy kodowania.

  • autorki i ekspertki opowiedzą również o istocie kompetencji kluczowych we wczesnych etapach edukacji 

15.jpg