3333.jpg

Platforma szkoleń Teraz Edukacja, przygotowana z myślą o nauczycielach pracujących w szkołach oraz edukatorach prowadzących zajęcia pozaszkolne. To jest raczej platforma trudniejszych kursów, dotyczących rozwoju osobistego i podnoszenia kompetencji cyfrowych. 

44.jpg

Kursy dla nauczycieli OCDN na platformie Okapi. Dostęp do zasobów po dokonaniu rejestracji i zalogowaniu. 

1.jpg

eTwinning oferuje platformę współpracy dla kadry szkolnej (nauczycieli, dyrektorów szkół, bibliotekarzy, itp.) z jednego z krajów europejskich, które tutaj komunikują się, współpracują, realizują projekty.

22.jpg

Odpłatne szkolenia dla nauczycieli - przeprowadzane są przede wszystkim zdalnie, zarówno w formie livestreamów, jak i wideoszkoleń przeznaczonych do odtwarzania w dowolnym miejscu i czasie. Wykładowcy i trenerzy przekazują wiedzę w ciekawej, przystępnej formie, odwołując się przy tym do bogatych własnych doświadczeń.

12.jpg

wszystkie kursy internetowe są dostępne non stop. Można w każdym momencie zapisać się na kurs i studiować kolejne jego moduły w swoim tempie. Po zaliczeniu wszystkich modułów można - również w dowolnym momencie - przystąpić do egzaminu. Kursant zdobywa nowe kompetencje w ramach następujących obszarów i ścieżek rozwoju

11.jpg

Bezpłatna platforma e-learningowa nauczyciel.edu.pl - ułatwia pracę nauczycielom, wykładowcom, uczniom i studentom.

13.jpg

Pedagogika Specjalna – portal dla nauczycieli uruchamia platformę e-learningową, na której dostępne będą kursy dla nauczycieli. Dostępny jest już inauguracyjny kurs internetowy pt. Organizacja pomocy psychologiczno-pedagogicznej w świetle obowiązujących przepisów prawa”.

4.jpg

Internetowa platforma e-learningowa jest głównym produktem projektu EDUSCIENCE. Przeznaczona jest przede wszystkim dla nauczycieli uczących przedmiotów matematyczno-przyrodniczych na wszystkich etapach edukacyjnych. Daje możliwość zarówno korzystania z gotowych zasobów, przygotowanych przez naukowców Polskiej Akademii Nauk, jak również tworzenia i publikacji własnych materiałów.

5.jpg

Szkolenia dla nauczycieli, pedagogów, psychologów i studentów. Świetne rozwiązanie szkoleń dla zabieganych nauczycieli. Uczysz się kiedy chcesz i ile chcesz. Szeroki wachlarz tematyki i certyfikat po ukończeniu profesjonalnego kursu za niewielkie pieniądze. Placówki mają możliwość wykupienia dostępu grupowego dla wszystkich swoich nauczycieli.