top of page

SPORT  I  TURYSTYKA ROWEROWA

Jazda na rowerze ma pozytywny wpływ na nasz układ krążeniowy i oddechowy, wzmacnia mięśnie całego ciała, obniża poziom cukru i złego cholesterolu we krwi. W porównaniu do biegania zdecydowanie mniej obciąża stawy kolanowe, dzięki czemu jest świetnym rozwiązaniem dla osób z nadwagą, które w przyjemny sposób chcą spalić nadmiar kalorii.

SCENARIUSZE

 

mountain-bike-175216_1280.jpg
PUBLIKACJE - MATERIAŁY WIDEO
CIEKAWE STRONY TEMATYCZNE
6.jpg

Polska na rowery - strona popularyzująca sport rowerowy, na której znajdziesz liczne artykuły na temat turystyki rowerowej, wyboru sprzętu, a także porady dotyczące treningu rowerowego, diety i wiele innych.

7.jpg

Edukacja rowerowa 2.0 -  strona kampanii społecznej, której  głównym celem jest stworzenie nowoczesnego systemu szkolenia rowerzystów w Polsce, opierającego się na rozwijaniu umiejętności praktycznej jazdy w ruchu drogowym oraz elementach teoretycznych uwzględniających najnowszy stan wiedzy i doświadczenie krajów o dużym udziale ruchu rowerowego i wysokim poziomie bezpieczeństwa rowerzystów.

11.jpg

Kolarsko.pl - strona popularyzująca sport kolarski, wydarzenia w Polsce i na świecie związane z kolarstwem, imprezy dla amatorów kolarstwa i wiele innych.

13.jpg

Polska po godzinach - prezentacja najciekawszych widokowo tras rowerowych Polski.

ARTYKUŁY

mountain-biking-95032_1280.jpg
bottom of page