BIEGANIE I REKREACJA

Wytrawni biegacze, opowiadając o zaletach uprawiania tej dyscypliny, potrafią przekonać laika do tego, że bieganie daje wręcz magiczne rezultaty. I nie chodzi im o oczywiste, zdrowotne zalety biegania, takie jak na przykład: poprawa kondycji, wytrzymałości, utrata zbędnych kilogramów i dotlenienie organizmu.

Linia końcowa

SCENARIUSZE

 

ARTYKUŁY

 
 
running-4782722_1280.jpg

CIEKAWE  STRONY  TEMATYCZNE

3.jpg

Akcja stadionowa BiegamBoLubię jest okrętem flagowym fundacji Wychowanie przez Sport, która realizuje też inne działania promujące aktywność fizyczną dzieci i młodzieży. Przez 33 tygodnie w roku – od kwietnia do listopada, organizowane są spotykania na stadionach. To również cykl czterech biegów  Grand Prix BiegamBoLubię – każdy o innej porze roku, organizowanych na terenach Lasów Państwowych. 

4.jpg

Bieganie.pl - strona popularyzująca sport kolarski, wydarzenia w Polsce i na świecie związane z kolarstwem, imprezy dla amatorów kolarstwa i wiele innych. 

55.jpg

Biegowe.pl - strona popularyzująca i promująca biegi, gdzie celem autorów jest dostarczanie czytelnikom rzetelnych informacji na temat biegowego świata - imprez, wydarzeń czy produktów związanych z tym sportem. 

56.jpg

 Sprintem do maratonu - strona wydarzenia spotrowego „Sprintem do maratonu”, którego celem jest promocja zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu, w tym czasu na świeżym powietrzu; popularyzowanie biegów wśród dzieci oraz wyrabianie u przedszkolaków nawyku podejmowania aktywności fizycznej w życiu dorosłym. Organizatorzy zachęcają dzieci do regularnej aktywności fizycznej już od najmłodszych lat.

57.jpg

Lekkoatletyla dla każdego - strona popularyzująca lekkoatletykę i sport biegowy,  jako sport pierwszego kontaktu wśród dzieci i młodzieży. Strona programu promuje lekką atletykę jako sport atrakcyjny, dający satysfakcję z aktywności fizycznej, rywalizacji z rówieśnikami i zdobywania nowych umiejętności.  Program realizowany jest od 2014 roku. Obecnie program obejmuje ponad 600 grup treningowych w całej Polsce. Zajęcia prowadzone są z uwzględnieniem wieku uczestników i ich stopnia zaawansowania w trzech grupach: klasy I-IV i IV-VIII.