LEKCJE W-F

Chilren podczas lekcji wychowania fizycznego

SCENARIUSZE ZAJĘĆ W-F

Szkoła gry w piłkę nożną

PUBLIKACJE

ARTYKUŁY

 

Siatkówka Odtwarzacze

ZDALNA  LEKCJE W-F  
KONSPEKTY I ĆWICZENIA

CIEKAWE  STRONY  TEMATYCZNE

9akt.jpg

 Portal Fundacji Banku Ochrony Środowiska na którym znajdziesz treści dotyczące promowania ekologii oraz zrównoważonego rozwoju, aktywnego wypoczynku i zdrowego stylu życia.  „Aktywnie po zdrowie" to obszerny, kompleksowy program, na który składa się szereg poszczególnych projektów skierowanych do różnych grup docelowych. Projekty funkcjonujące w ramach programu to m.in. konkursy filmowe, rywalizacje międzyszkolne, prace w grupach, kampanie billboardowe i szereg innych działań.

1aktyw.jpg

Program Szkolny Klub Sportowy to działanie systemowe skierowane do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. SKS ma na celu stworzenie przestrzeni do dodatkowej aktywności fizycznej, realizowanej w formie zajęć sportowych i rekreacyjnych pod opieką nauczyciela prowadzącego zajęcia wychowania fizycznego w danej szkole.

10akt.jpg

KINDER Joy of moving to międzynarodowy program z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, realizowany przez Grupę Ferrero. U podstaw programu leży przekonanie, iż ułatwiając dzieciom oraz młodzieży dostęp do aktywności fizycznej, inspirujemy je do dołączenia do kultury ruchu, a tym samym wierzymy, iż w przyszłości staną się aktywnymi dorosłymi. W Polsce program KINDER Joy of moving prowadzony jest od 2007 roku.

11akt.jpg

Blog nauczycielski Wychowaniefizyczne.net na którym znajdziesz nie tylko wpisy zakresu wychowania fizycznego, sportu, ale także filmu, recenzje książek etc.

19.jpg

Platforma e-WF to darmowy i rekomendowany przez Ministerstwo Edukacji i Nauki oraz Ministerstwo Sportu portal wspierający nauczycieli w pracy. Portal stanowi pomoc w:

  • przygotowaniu i prowadzeniu lekcji,

  • zajęcia prowadzone zgodnie z podstawą programową programową

  • zajęcia prowadzone i konsultowane z wykwalifikowanymi trenerami.

  • zawiera bazę lekcji i zadań domowych w atrakcyjnej formie

LEKCJE WF ZDALNIE

child-613199_1280.jpg

LEKCJE Z YOU TUBE