3depresja.jpg

Forum przeciw depresji - to strona Internetowa, która powstała z myślą o osobach chorych na depresję i tych, których bliscy lub znajomi zmagają się z tą chorobą. Za jej pośrednictwem można uzyskać wiele informacji o objawach, przebiegu i sposobach leczenia depresji oraz wykonać test Becka, czyli sprawdzić swoje samopoczucie psychiczne. Na stronie znajdują się także aktualności i szczegółowe informacje dotyczące bieżącej edycji kampanii.

4depresja.jpg

Twarze depresji - strona fundacja, ktora działa aby skutecznie przełamywać stereotypy i przebijać się do świadomości Polaków z kampanią społeczną „Twarze depresji. Nie oceniam.Akceptuję.”

 

Stworzona przez pomysłodawczynię Kampanii, dziennikarkę, psycholog i autorkę Książek o depresji - Annę Morawską-Borowiec.

5depresja.jpg
6depresja.jpg
16depresja.jpg
19depresja.jpg

ISTHIS.ORG -  Serwis poświęcony depresji, który powstał aby pomagać tym, którzy borykają się z jedną z najniebezpieczniejszych chorób cywilizacyjnych świata. Założenia powstania serwisu było stworzenie miejsca, które pozwoliłoby wszystkim zainteresowanym tematyką depresji znaleźć rzetelne i sprawdzone informacje. Podstawowym założeniem portalu jest kompleksowe podejście do wszystkich aspektów związanych z depresją. Brak miejsca, w którym zarówno chorzy, jak i ich bliscy mogliby zdiagnozować depresję i jej poziom za pomocą znormalizowanego na polskiej grupie badawczej testu oraz brak holistycznego spojrzenia na zagadnienie depresji, zadecydowały o kształcie naszego serwisu. Wyczerpujące informacje dotyczące zarówno diagnozy, jak i kroków pomocy oraz metod leczenia, stwarzają możliwość wsparcia dla pacjentów oraz ich rodzin i bliskich osób chorych.

21depresja.jpg
20depresja.jpg
6depresja.jpg
111depresja.jpg