WSPÓŁPRACA

ZARZĄDZANIE ZESPOŁEM I PROJEKTEM 

58482beecef1014c0b5e4a36.png

Trello - współpraca z dowolnym zespołem i zarządzanie dowolnym projektem

Aplikacja Trello pomaga we współpracy i wykonywaniu większej liczby zadań. Tablice, listy i karty Trello umożliwiają zespołom organizację i szeregowanie projektów w przystępny, elastyczny i praktyczny sposób.

Idealne narzędzie do wspólnego planowania i monitorowania działań zarówno zespołu jak i indywidualnych.

2021-01-12 19_29_36-Szkolenie Pracuję w

Konto: wymagane

Adres www: https://trello.com/

Licencja: nieodpłatna (podstawowa) i premium

Język: polski

Funkcje (informacje ze strony):

 • Pracuj z dowolnym zespołem - Trello pomoże Twojemu zespołowi w organizacji, niezależnie od tego, czy chodzi o pracę, projekt poboczny czy nawet o urlop z rodziną. 

 • Informacje w skrócie - zadbaj o szczegóły, dodając komentarze, załączniki, terminy płatności i więcej inne elementy do kart Trello. Współpracuj przy projektach od początku do końca.

 • Strategia zespołowa Trello - w łatwy sposób Twój zespół rozpocznie pracę dzięki Trello. Zebraliśmy wszystkie tablice i narzędzia potrzebne do osiągnięcia sukcesu w jednym miejscu.
 • Zawsze w synchronizacji - Trello pozostaje w synchronizacji ze wszystkimi Twoimi urządzeniami, niezależnie od tego, gdzie jesteś. Współpracuj z zespołem, będąc w dowolnym miejscu – siedząc w autobusie czy na plaży.

O TRELLO:

BlogAuthor.png

Todoist - organizacja pracy własnej i zespołu

Dzięki Todoist planowanie, organizacja i współpraca nad projektami staną się znacznie łatwiejsze.
Aplikacja ta pozwala na tworzenie list zaplanowanych zadań, grupowanie zadań kolorami według ważności, realizowanie grupowych projektów, mierzenie dziennych postępów czy dołączanie komentarzy i internetowych linków do wszystkich zadań. Jest to aplikacja darmowa, a przy tym bardzo prosta i intuicyjna. Warto dodać, że jest ona dostępna nie tylko w wersji na smartfony i tablety z systemem iOS i Android, ale również na komputery z Windowsem lub macOS. Poza tym, można ją pobrać jako rozszerzenie do przeglądarki Chrome, Safari lub Firefox.

źródło informacji

Konto: wymagane

Adres www: https://todoist.com/pl

Licencja: nieodpłatna (podstawowa) i premium

Język: polski

Funkcje (informacje ze strony):

 • Todoist daje Ci pewność, że wszystko jest wzięte pod uwagę i zorganizowane, dzięki czemu możesz robić postępy w sprawach, które są dla Ciebie ważne.

 • Szybkie dodawanie - pozwala zapisać i uporządkować zadania w kilka sekund.
 • Terminy cykliczne - pomagają pamiętać o terminach i wyrobić w sobie dobre nawyki.
 • Widok zadania - daje Ci pełny obraz każdego zadania.
logo-slack.jpg

Slackczat i narzędzie do pracy zespołowej

Slack – darmowa usługa internetowa oparta na chmurze zawierająca zestaw narzędzi i usług służących współpracy zespołowej stworzona w oparciu o platformę programistyczną Electron. Aplikacja pełni rolę komunikatora internetowego umożliwiającego komunikację tekstową oraz głosową wraz z możliwością wysyłania multimediów.

Slack to komunikator zaprojektowany specjalnie z myślą o zespołach pracowników. Umożliwia przeprowadzanie całej, wielopłaszczyznowej komunikacji (nie tylko tekstowej) w jednym interfejsie, z wyszukiwarką i personalizacją powiadomień.

Cała komunikacja w zespole może już nie być rozproszona po wielu kanałach (aplikacjach i serwisach); czy chodzi o wysyłanie e-maili, czy wiadomości chatem, czy udostępnienie plików - wszystko przechodzić może od teraz przez "ręce" Slacka. Do tego pracownicy mogą się porozumiewać wedle projektów, działów w firmie czy wspólnych zainteresowań; kanały te są w pełni konfigurowalne.

źródło informacji

2021-01-12 20_58_04-WSiPO _ Slack.png

Konto: wymagane

Adres www: https://slack.com

Licencja: nieodpłatna (podstawowa) i premium

Język: angielski

Funkcje:

 • prawdziwy komunikator, który bezpośrednio w interfejsie potrafi wyświetlać np. wczytane pliki tekstowe czy zdjęcia

 • integracja z aplikacjami i serwisami trzecimi

 • wymaga założenia konta zespołu

 • mobilny dostęp (telefon, tablet, komputer)

 • rozmowy indywidualne i zespołowe

O SLACK: